STYGINIŲ KVARTETO "CHORDOS" KONCERTAS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO PROGA
Kovo 10 d. Vienoje iškilmingai paminėtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-osios metinės. Į minėjimą Pallavicini rūmuose susirinko Austrijos parlamento, valstybinių institucijų atstovai, užsienio diplomatai, akademikai, kultūros atstovai bei lietuvių bendruomenės nariai. Sveikinimo žodį tarė Lietuvos ambasadorius Giedrius Puodžiūnas, Lietuvos ambasadorius prie Tarptautinių organizacijų Vienoje Renatas Norkus bei Zalcburgo federacinės žemės landtago prezidentas Simon Illmer. Pastarasis pasveikino susirinkusius su šia Lietuvai svarbia diena ir pasidžiaugė, kad 1970-aisiais metais prasidėjęs kultūrinis bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Zalcburgo federacinės žemės toliau tęsiasi. Šių metų rudenį Zalcburge ir Vilniuje planuojami kultūriniai renginiai 40-ies metų šiai partnerystei paminėti. Muzikinę programą atliko styginių kvartetas Chordos – Dainius Puodžiukas, Ieva Sipaitytė, Robertas Bliškevičius ir Rūta Bagurskienė. Programoje skambėjo M.K. Čiurlionio "Styginių kvartetas c-mol", Vytauto Germanavičiaus „Ekspresija“ ir Teisučio Makačino „Koncertinis scherzo“ styginių kvartetui.