*alt_site_homepage_image*
lt
de

Naujienos

RSS

RATTENBERG MIESTE KONCERTUOS LIETUVIŠKAS DUETAS

Biželio 4 dieną 20 valandą Augustiner muziejuje Rattenberg mieste koncertuos violončelininkas Glebas Pyšniakas ir smuikininkė Dalia Dėdinskaitė. Atlikėjai gros A. Stradella, G.Sollima, V. Barkausko ir G.F. Hendelio kūrinius.

Augustiner muziejus jau ne vienerius metus rengia koncertų ciklą „Rattenberger Kreuzgang-Konzerte“. Šiais metais organizuojami septyni koncertai, kuriuose gros atlikėjai iš Lietuvos, Argentinos, Vokietijos, Kroatijos, Puerto Rico ir Lenkijos. Glebas Pyšniakas ir Dalia Simaškaitė bus pirmieji 2009 metų koncertų ciklo svečiai.

Koncertą organizuoja Augustiner Museum Rattenberg bendradarbiaujant su

kultūros atašė LR ambasadoje Vienoje.