*alt_site_homepage_image*
lt
de

Naujienos

RSS

LR UŽSIENIO REIKALŲ VICEMINISTRAS DALYVAVO KROATIJOS VIRŠŪNIŲ SUSITIKIME DUBROVNIKE

LR Užsienio reikalų viceministras Jaroslav Neverovič 2008 m. liepos mėn. 4-5 d. dalyvavo Dubrovnike vykusiame Kroatijos Viršūnių susitikime “Croatia Summit 2008: Security, Development, Prosperity”, kurio metu 23 Europos šalių, JAV ir Kanados valstybių ir vyriausybių bei nevyriausybinių organizacijų ir akademinių institucijų atstovai aptarė tarptautinės ir Europos politikos aktualijas.

Ypatingą dėmesį Kroatijos Viršūnių susitikimo dalyviai skyrė ES ateities ir jos būsimosios politinės darbotvarkės klausimams pasirašius Lisabonos sutartį, energetinio saugumo klausimams bei Pietryčių Europos regiono euroatlantinės integracijos perspektyvoms.

Savo pasisakyme Kroatijos Viršūnių susitikime LR Užsienio reikalų viceministras J.Neverovič pažymėjo, jog ES valstybių narių solidarumas ir kalbėjimas vienu balsu yra kertinis principas sprendžiant energetikos srityje naujai iškylančius iššūkius bei energetinio saugumo srityje paragino plėsti ES ir NATO bendradarbiavimą.