Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1701106115606.jpg

Lapkričio 27 d. Vienoje surengtas pirmasis Baltijos šalių ir Austrijos ekonominis forumas. Forumą rengė Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasados kartu su Austrijos federaliniais ekonomikos rūmais. Renginyje Austrijos verslui pristatytas trijų Baltijos šalių investicinis potencialas ir verslo plėtra.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
signal-2023-11-22-153927_002.jpeg

Lapkričio 21-22 d. Lietuvos Respublikos ambasadorė Austrijai, Lina Rukštelienė, su darbo vizitu lankėsi Zalcburge. Vizito metu ambasadorė susitiko su Zalcburgo žemės parlamento prezidente B. Pallauf, Zalcburgo miesto meru H. Preuner, Zalcburgo muzikos festivalio prezidente K. Hammer, tarptautinio kultūros fondo „Mozarteum“ prezidentu J. Honsig-Erlenburg, Lietuvos Garbės konsulu E. Wagner ir kitų Zalcburgo miesto ir žemės institucijų atstovais. 

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
2023-09-24 EIMIN viceministrės Erikos Kuročkinos vizitas Zalburge V.jpg

Rugsėjo 24 -26 d. Austrijoje vyksta 19-asis Zalcburgo Europos viršūnių susitikimas, kurio metu daugiau kaip 50 pranešėjų iš politikos, diplomatijos, verslo ir mokslo sričių aptars, kaip Europa turėtų reaguoti į įvairius iššūkius nuo karinių veiksmų iki klimato krizės, nuo energijos tiekimo iki socialinio sambūvio.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha