Civilinės būklės akto (CBA) įrašą liudijančio išrašo išdavimas

Sukurta 2020.11.27 / Atnaujinta 2022.08.04 11:09

Lietuvos Respublikos ambasadai Austrijos Respublikoje prašymą dėl CBA įrašą liudijančio išrašo išdavimo gali pateikti tik Lietuvos Respublikos piliečiai, nuolatos gyvenantys Austrijoje ir deklaravę savo išvykimą iš Lietuvos (jeigu iki šiol savo išvykimo iš Lietuvos nesate deklaravę tai galėsite padaryti ambasadoje).

Prašymas dėl CBA įrašą liudijančio išrašo išdavimo pateikiamas tiesiogiai, t.y. atvykus į Lietuvos Respublikos ambasadą Austrijos Respublikoje, registruotu paštu ar per kurjerį. Pateikiama:

  • Užpildytas “Prašymas išduoti civilinės būklės akto įrašą liudijantį išrašą”;
  • Galiojantis Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė (notarine tvarka patvirtinta kopija, jeigu prašymas teikiamas registruotu paštu ar per kurjerį); 
  • Jeigu pageidaujate, kad konsulinė įstaiga dokumentą atsiųstų registruotąja pašto siunta konsulinei įstaigai pateikiama:
  • Užpildytas “Prašymas dėl dokumento siuntimo paštu”;
  • Užpildytas “Prašymas dėl dokumento pareikalavimo”;
  • Registruotas vokas už kurį sumokėta arba apmokėti siuntimo išlaidas;

Konsulinis mokestis už CBA įrašą liudijančio išrašo pareikalavimą iš Civilinės metrikacijos skyriaus Lietuvoje yra 20 EUR.

Konsulinis mokestis už Lietuvos Respublikos ambasados Austrijos Respublikoje išduotą CBA įrašą liudijantį išrašą – 5 EUR.

Mokestis mokamas banko kortele ambasadoje pateikiant dokumentus arba pavedimu iš anksto.

Sąskaitos rekvizitai:

UniCredit Bank Austria AG
Empfänger: Botschaft der Republik Litauen, Wien
IBAN: AT49 1100 0012 1001 1100
BIC: BKAUATWW

SVARBU:

Dėl atvykimo datos ir laiko reikalinga registruotis iš anksto elektroniniu būdu.

Prašymų formos

 

Nuo 2020 m. spalio 31 d., įsigaliojus Civilinės būklės aktų registravimo taisyklių pakeitimams, prašymus dėl civilinės būklės aktų registravimo ir kitų paslaugų (įrašų pakeitimo, įtraukimo į apskaitą, išrašų išdavimo ir pan.) galima pateikti bet kuriai civilinės metrikacijos įstaigai tiesiogiai, t.y. atvykus į Civilinės metrikacijos įstaigas Lietuvoje, registruotu paštu arba per kurjerį, taip pat per Metrikacijos paslaugų informacinę sistemą.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha