Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Prasideda Lietuvos diplomatų, dirbančių ekonomikos srityje, metinė konferencija

Sukurta 2017.05.29 / Atnaujinta 2017.05.29 08:51

Lietuvoje gegužės 29–birželio 2 dienomis vyks Lietuvos diplomatų ir specialiųjų atašė, dirbančių ekonomikos srityje, metinė konferencija. Beveik šešiasdešimt Lietuvos ekonominių atstovų, dirbančių 37 pasaulio valstybėse ir 2 tarptautinėse organizacijose, susipažins su naujosios vyriausybės prioritetais ekonominės diplomatijos srityse, dalysis patirtimi ir diskutuos, kaip efektyviau atstovauti šalies ekonominiams interesams, stiprins kompetencijas specializuotuose mokymuose.

Šių metų konferencijos programoje didelis dėmesys skirtas pažangių technologijų sektoriams. Technologijų startuolių parke „Vilnius Tech Park“ su Lietuvos institucijų ir startuolių atstovais ketinama aptarti, kuo Lietuvos diplomatinės atstovybės užsienyje galėtų prisidėti įgyvendinant šalies siekį tapti finansų technologijų centru Šiaurės ir Baltijos šalių regione, auginant finansinių technologijų ir kitų sričių startuolius, gyvybės mokslų sektorių bei „Life Sciences Baltics“ forumą, taip pat pritraukiant į Lietuvą didelius projektus, pavyzdžiui, „Gigafactory“ ir „Hyperloop“.

Tęsdami tradiciją lankyti Lietuvos regionų verslo bendruomenes, Lietuvos diplomatai šiemet lankysis Klaipėdoje, kur aptars eksporto plėtros galimybes su įmonėmis iš Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Mažeikių ir Tauragės apskričių. Kitas neišvengiamas šio vizito Lietuvos uostamiestyje akcentas bus transporto ir logistikos tema bei šiam sektoriui aktualūs klausimai.

Konferencijos dalyviai taip pat dalyvaus „Baltijos investuotojų forume“, kuriame galės susipažinti su globalios ekonomikos iššūkiais ir jų poveikiu Lietuvos ūkiui, užsienio investuotojų lūkesčiais, užmegzti ryšių.

Lietuvos diplomatų ekonomistų suvažiavimai Lietuvoje rengiami nuo 2000 metų.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
IMG_2787 (002).jpg

Rugsėjo 26 dieną Tamperėje (Suomija) vykstančioje didžiausioje Suomijoje inžinerijos pramonės parodoje „Alihankina“ surengtas Lietuvos verslo galimybių pristatymo renginys. Jį inicijavo ir organizavo Lietuvos Respublikos ambasada Suomijoje kartu su Lietuvos inžinerijos pramonės asociacija „Linpra“ bei Tamperės regiono prekybos rūmais.

Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
Konsultacijos Bangladešas.jpg

Rugpjūčio 31 dieną Vilniuje surengtos pirmosios Lietuvos ir Bangladešo politinės konsultacijos, kurioms vadovavo Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius ir Bangladešo užsienio reikalų ministerijos sekretorius dvišaliams santykiams Kamrulas Ahsanas.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »
tomas_razmus-4132.JPG

Liepos 10 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamentas (IESPD) kartu su Personalo departamentu plačiai pravėrė duris visiems, besidomintiems darbo ekonominės diplomatijos srityje galimybėmis.

Ministerijos naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata