Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos inžinerinis automobilių pramonės sektorius pristatytas Pietų Afrikoje

Sukurta 2017.09.29 / Atnaujinta 2017.09.29 16:37
  Lietuvos inžinerinis automobilių pramonės sektorius pristatytas Pietų Afrikoje

  Rugsėjo 28 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) kartu su Ūkio ministerijos VšĮ „Versli Lietuva“ surengė Lietuvos inžinerinių įmonių, gaminančių ir eksportuojančių automobilinius komponentus pristatymą PAR asocijuotų verslo struktūrų bei verslo įmonių atstovams.

  Susirinkusius renginio dalyvius pasveikino Lietuvos ambasadorė Sigutė Jakštonytė. Ambasadorė pažymėjo, kad eksporto skatinimas yra vienas iš Vyriausybės prioritetų, o ambasada yra pasirengusi padėti Lietuvos ir PAR įmonėms užmegzti abipusiai naudingus prekybos ryšius.  

  Lietuvos inžinerinį, automobilių detalių ir komponentų pramonės sektoriaus potencialą renginyje pristatė autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija LAuGEA. Savo siūlomą produkciją ir technologinius sprendimus atstovavo 9 įmonės iš Lietuvos.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  0201muza.jpg

  Vasario 1 dieną Lietuvos ambasada Pietų Afrikoje surengė žymios lietuvių pianistės Mūzos Rubackytės rečitalį Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Tai – pirmasis pianistės koncertinio turo Pietų Afrikoje, skirto Valstybės atkūrimo šimtmečiui, koncertas.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata