Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Įvertintas Užsienio reikalų ministerijos indėlis stiprinant pasaulio lietuvių vienybę

Sukurta 2017.10.29 / Atnaujinta 2017.10.29 09:41
  Įvertintas Užsienio reikalų ministerijos indėlis stiprinant pasaulio lietuvių vienybę

  Penktadienį vykusių pirmųjų LRT Lituanica kanalo „Pasaulio lietuvių žinių“ apdovanojimų ceremonijoje Užsienio reikalų ministerija buvo apdovanota už indėlį į pasaulio lietuvių vienybę.

  Užsienio reikalų ministerija įgyvendina ir koordinuoja Globalios Lietuvos – užsienio lietuvių įsitraukimo į valstybės gyvenimą – kūrimo programą.

  Manoma, kad šiuo metu užsienyje gyvena apie 1,3 milijono lietuvių ar lietuvių kilmės asmenų.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_2266.jpg

  Birželio 10 dieną Vašingtone jau penktą kartą buvo surengtas unikalus pasaulio lietuvius vienijantis renginys – Pasaulio lietuvių bėgimas. Šių metų bėgimas buvo skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

  Atstovybių naujienos »
  LR Seimo nuotrauka2.jpg

  Balandžio 24 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Seime susirinkusius Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos narius, kurie šią savaitę vyksiančiuose posėdžiuose nagrinės ir aptars „Globalios Lietuvos“ programą bei naujai kuriamą jos modelį, Seimui svarstyti teikiamą Demografijos, migracijos ir integracijos politikos strategiją 2018-2030 metams, pasiruošimą Lietuvos šimtmečio dainų šventei, lietuvių kalbos ir tautinio tapatumo išsaugojimo svarbą, pilietybės išsaugojimo ir vaiko teisių apsaugos klausimus.

  Užsienio lietuviai »
  apdovanojimas Mekui.jpg

  Gruodžio 3 dieną Frankfurte prie Maino viceministras Darius Skusevičius pasveikino Joną Meką, kuriam buvo įteiktas B3 BEN bienalės apdovanojimas už viso gyvenimo indėlį į kino ir video meną.

  Kultūros renginiai » Naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  0M8X0182_preview_jpeg.jpg

  Spalio 13 d. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius „Auksinės krivūlės 2017“ apdovanojimą „Už Viešosios diplomatijos puoselėjimą“ įteikė Kauno miesto savivaldybei.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Baltų vienybės dienos, kai lietuviai ir latviai kartu mini istorinį Saulės mūšį, išvakarėse Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai Linas Linkevičius ir Edgaras Rinkevičius pranešė, kad steigiamas Baltų apdovanojimas.

  Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
  ministras pasaulio lietuviai.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 30 dieną Kaune pasveikino dešimtųjų Pasaulio lietuvių sporto žaidynių delegacijų vadovus ir žaidynių organizatorius.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Užsienio lietuviai »

  Naujienlaiškio prenumerata