Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

ATNAUJINTA: Svarbi informacija dėl Čekijos sienos uždarymo

Sukurta 2020.03.12 / Atnaujinta 2020.03.18 12:49

Remiantis Čekijos Vyriausybės informacija, nuo kovo 14 dienos 00:00 valandos Čekijos siena bus uždaryta užsieniečiams, keliaujantiems iš Italijos, Ispanijos, Austrijos, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos, Prancūzijos, Belgijos, Olandijos, Danijos, Jungtinės Karalystės, Šveicarijos, Kinijos, Pietų Korėjos ir Irano.

Daugiau informacijos  →

Taip pat, nuo kovo 16 dienos 00:00 valandos yra uždraudžiamas visų ne Čekijos piliečių įvažiavimas į Čekija, išskyrus turinčius trumpalaikius ir ilgalaikius leidimus gyventi šalyje. Nuo kovo 16 d. 00:00 valandos uždraudžiama Čekijos piliečiams ir užsieniečiams, turintiems ilgalaikius ir trumpalaikius leidimus gyventi Čekijoje, išvykti į užsienį. Išimtis taikoma krovininio transporto vairuotojams, traukinių mašinistams ir lėktuvų pilotams.

Slovėnijos Vyriausybė informuoja, kad šiuo metu leidžiamas tik krovinių įvežimas į Slovėniją iš Italijos, kai krovinio paskirties tikslas yra Slovėnija arba kai vežamos medicinines priemonės. Kitais atvejais sienos kirtimas su krovininiu transportu yra sustabdytas.

Šis sprendimas susijęs su tuo, kad Čekijos Vyriausybė paskelbė ekstremalią padėtį 30 dienų laikotarpiui.

Slovėnijos Vyriausybė informuoja, kad šiuo metu leidžiamas tik krovinių įvežimas į Slovėniją iš Italijos, kai krovinio paskirties tikslas yra Slovėnija arba kai vežamos medicinines priemonės. Kitais atvejais sienos kirtimas su krovininiu transportu yra sustabdytas

Šis sprendimas susijęs su tuo, kad Čekijos Vyriausybė paskelbė ekstremalią padėtį 30 dienų laikotarpiui.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Ambasadorius Laimonas Talat-Kelpša įteikė skiriamuosius raštus Čekijos prezidentui.jpg

Lietuvos ambasadorius Laimonas Talat-Kelpša spalio 21 d., trečiadienį, įteikė skiriamuosius raštus Čekijos prezidentui Milošui Zemanui.

Dvišaliai santykiai »
95671_9adb22ff2b256c49e927c371ebd143c5.jpg

Šį savaitgalį Prahos tarptautinis kino festivalis „Febiofest“, bendradarbiaudamas su Lietuvos ambasada Čekijos Respublikoje, pristato Lietuvos režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „Izaokas“ (2019). Kasmetinė kino šventė turėjo įvykti dar pavasarį, tačiau dėl pandemijos buvo atidėta.

Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgus į Lietuvos turizmo verslui reikšmingas valstybes bei jų regionus, atnaujino kelionių rekomendacijas vykstantiems organizuotomis turistų grupėmis tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais į Tunisą, Portugalijos Madeiros ir Azorų salų regionus.

Konsulinės naujienos »
IMG-20200718-WA0010.jpg

Liepos 19 dieną į Lietuvą grįžo keturi Lietuvos piliečiai, kurie buvo užstrigę Venesueloje dėl COVID-19 pandemijos. Lietuvos konsulatas Valensijoje ir Užsienio reikalų ministerija, bendradarbiaujant su Europos Sąjungos atstovybe bei Prancūzijos ambasada Venesueloje, padėjo šiems piliečiams grįžti į Lietuvą Prancūzijos organizuotu repatrijavimo skrydžiu iš Venesuelai priklausančios Margaritos salos.

Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos »
DSC_2060.jpg

Liepos 14 dieną užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis, JAV ambasadorius Lietuvoje Robertas S. Gilchristas bei kiti ministerijos ir ambasados pareigūnai į JAV išlydėjo Lietuvoje pagamintų kovai su COVID-19 pandemija skirtų apsaugos priemonių siuntą.

Dvišaliai santykiai »

Liepos 15 dieną iš Lietuvos į JAV išvyksta Lietuvoje pagamintos kovai su COVID-19 pandemija skirtos apsaugos priemonės.

Dvišaliai santykiai »