Teistumo (neteistumo) pažyma

Sukurta 2015.02.20 / Atnaujinta 2015.02.24 15:04

Jeigu Jums reikalinga pažyma dėl pradėto ikiteisminio tyrimo ar teistumo, galite asmeniškai ar per įgaliotą asmenį kreiptis į Informatikos ir ryšių departamentą prie LR vidaus reikalų ministerijos (toliau – IRD prie VRM). Lietuvoje fizinių ir juridinių asmenų prašymai pažymoms gauti teikiami ir pažymos atsiimamos IRD prie VRM priimamajame (Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius), fiziniai asmenys jas gali užsisakyti ir internetu. Daugiau informacijos šiuo klausimu rasite IRD prie VRM interneto svetainėje.

Norėdami vėliau šią pažymą pateikti užsienio valstybės institucijoms, turėtumėte kreiptis į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsulinį departamentą dėl jos patvirtinimo pažyma „Apostile“ (Žr. Dokumentų legalizavimas), taip pat vertimų biure šį dokumentą išversti į užsienio kalbą.

Teistumo/neteistumo pažymą galima užsakyti ir per ambasadą Vienoje. Reikia pateikti šiuos dokumentus:

SVARBU:

Lietuvos Respublikos ambasada Vienoje gali išduoti konsulinę pažymą vokiečių arba anglų kalba remiantis IRD prie VRM Įtariamų, kaltinamų ir teistų asmenų žinybinio registro duomenimis, kurios nereikia tvirtinti pažyma „Apostille“.

Dokumentai konsulinei pažymai gauti:

  • prašymas dėl konsulinės pažymos išdavimo;
  • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
  • 30 eurų konsulinis mokestis už konsulinės pažymos išdavimą. Mokestis mokamas grynais ambasadoje pateikiant dokumentus arba pavedimu iš anksto.

Sąskaitos rekvizitai:

UniCredit Bank Austria AG
Empfänger: Botschaft der Republik Litauen, Wien
IBAN: AT49 1100 0012 1001 1100
BIC: BKAUATWW

SVARBU:

Dėl atvykimo datos ir laiko reikalinga registruotis iš anksto telefonu +43 1 710 9758 ambasados darbo valandomis. 

Jeigu pageidaujama kreiptis dėl konsulinės pažymos gavimo paštu, būtina sumokėti konsulinį mokestį pavedimu (žr. aukščiau) ir atsiųsti ambasadai:

Naujienlaiškio prenumerata