Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AUSTRIJOS RESPUBLIKOJE, SLOVAKIJOS RESPUBLIKAI, KROATIJOS RESPUBLIKAI, SLOVĖNIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Löwengasse 47/4, 1030 Vienna, AUSTRIA LR ambasados Zagrebo skyrius: Miramarska 23, 10000 Zagreb CROATIA

plačiau »

Tel. Lietuvos Respublikos ambasada Vienoje +43 1 718 5467; Lietuvos Respublikos ambasados Zagrebo skyrius +38 5164 47785
Faksas Lietuvos Respublikos ambasada Vienoje +43 1 718 5469; Lietuvos Respublikos ambasados Zagrebo skyrius +38 5164 47789
E. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_20170620_112900 (002).jpg

2017 m. birželio 20 d. Lietuvos ambasadoje Vienoje buvo iškilmingai priimta Lietuvos Respublikos pilietės priesaika.  “… tapdamas Lietuvos Respublikos piliečiu, be išlygų prisiekiu būti ištikimas Lietuvos Respublikai, laikytis Lietuvos Respublikos Konstitucijos  ir įstatymų, ginti Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą ir konstitucinę santvarką. Pasižadu gerbti Lietuvos valstybinę kalbą, kultūrą ir papročius, stiprinti Lietuvos demokratijos ir teisinės valstybės pagrindus.”

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »
Twinning.jpg

Birželio 9 d. Kroatijos sostinėje Zagrebe įvyko ES Dvynių programos projekto „Pėdsakų rinkimas ant drabužių – nuo nusikaltimo vietos iki teismo medicinos ekspertų ataskaitų“ iškilmingas uždarymo renginys. Projektas bendram darbui subūrė Kroatijos ir Lietuvos atsakingų teisėtvarkos institucijų atstovus, dirbančius kriminalistikos ir teismo ekspertizės srityje.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
1.jpg

Lietuvos ambasadorė Austrijoje, Kroatijai, Slovakijai ir Slovėnijai Loreta Zakarevičienė kovo 29 dieną  Zagrebe susitiko su Kroatijos Parlamento pirmininku Božo Petrovu. Ambasadorė teigiamai įvertino stiprėjantį šalių bendradarbiavimą ir pabrėžė, kad Kroatiją ir Lietuvą sieja ne tik bendra istorinė bei kultūrinė patirtis, bet ir panašus požiūris į svarbiausius Europos saugumo iššūkius ir iškylančias problemas.

Užsienio politika ir diplomatija »
17191299_1508207489192375_2622959722792756923_n.jpg

Kovo 9 d. Lietuvos Respublikos ambasada Austrijoje ir Lietuvos nuolatinė atstovybė prie tarptautinių organizacijų Vienoje iškilmingai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Į renginį Vienos diplomatinėje akademijoje susirinko gausus diplomatų, ambasados bičiulių ir lietuvių bendruomenės atstovų būrys. Šia ypatinga proga svečius pasveikino abiejų diplomatinių atstovybių vadovės - Loreta Zakarevičienė ir Lina Rukštelienė.

Užsienio politika ir diplomatija »
DSC_0138.jpg

Vasario 10 d. Kroatijos sostinėje Zagrebe įvyko trumpalaikio Dvynių programos projekto „Pėdsakų rinkimas ant drabužių – nuo nusikaltimo vietos iki teismo medicinos ekspertų ataskaitų“ atidarymo renginys. Projektas bendram darbui suburs Kroatijos ir Lietuvos atsakingų teisėtvarkos institucijų atstovus, dirbančius kriminalistikos ir teismo ekspertizės srityje.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Nuotrauka Koncertas 2.png

Sausio 30-31 dienomis Kroatijos pajūrio miestuose Šibenike ir Zadare pristatytas muzikinis projektas „Langas į Lietuvą“, kuriuo pasaulis supažindinamas su geriausiais lietuvių klasikų ir šių dienų kompozitorių kamerinės muzikos kūriniais.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Veleposlaničin govor od daleč LJ.jpg

Sausio 29 d. Slovėnijos sostinėje Liublianoje buvo iškilmingai paminėtos Lietuvos valstybės atkūrimo 99-sios metinės.

Liublianos festivalių rūmų koncertų salėje šia proga gausiai susirinkusius diplomatus, šalies kultūros ir meno veikėjus bei lietuvių bendruomenės narius pasveikino Lietuvos ambasadorė Slovėnijai Loreta Zakarevičienė,  pabrėždama Vasario 16-sios reikšmę moderniojoje Lietuvos istorijoje. Be tos atmintinos Vasario 16-sios,  pasak L. Zakarevičienės, Lietuva nebūtų ištvėrusi 50 metų sovietų okupacijos ir vargu, ar būtų atėjusi į savo Kovo 11-ąją. „Po visą pasaulį išsibarsčiusiems lietuviams Vasario 16-oji yra ir liks išsivadavimo bei laisvės simboliu“, teigė ambasadorė.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Nuotrauka Dvyniai 2.JPG

Gruodžio 14 d. Zagrebe įvyko baigiamasis trumpalaikio Dvynių projekto „Kroatijos SIRENE biuro steigimas: SIRENE operatorių ir Šengeno informacinės sistemos II galinių vartotojų pajėgumų stiprinimas“ renginys.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata