Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AUSTRIJOS RESPUBLIKOJE, SLOVAKIJOS RESPUBLIKAI, SLOVĖNIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Löwengasse 47/4, 1030 Vienna, AUSTRIA

plačiau »

Tel. +43 1 718 5467;
Faksas +43 1 718 5469;
El. paštas

Lietuvos Respublikos ambasada Vienoje pristatė teatro ATVIRAS RATAS spektaklį „Lietaus žemė“

Sukurta 2018.04.23 / Atnaujinta 2018.04.24 13:38
   . Lietuvos Respublikos ambasada Vienoje pristatė teatro ATVIRAS RATAS spektaklį „Lietaus žemė“
   . Lietuvos Respublikos ambasada Vienoje pristatė teatro ATVIRAS RATAS spektaklį „Lietaus žemė“
   . Lietuvos Respublikos ambasada Vienoje pristatė teatro ATVIRAS RATAS spektaklį „Lietaus žemė“

   Balandžio 18-21 dienomis Lietuvos ambasados Vienoje dėka Austrijos, Slovėnijos bei Kroatijos žiūrovai turėjo galimybę susipažinti su teatru ATVIRAS RATAS, atsivežusiu  spektaklį „Lietaus žemė“. Prieš metus Vienoje pristatytą ir didžiulio susidomėjimo sulaukusią pjesę šįkart galėjo išvysti Zalcburgo, Vilacho, Mariboro ir Varaždino lietuviai bei teatro meno mylėtojai.

   Režisieriaus A. Giniočio spektaklis „Lietaus žemė“ – tai vientisas biografinių improvizacijų rinkinys. Spektaklio metu ratu susėdę aktoriai pasakoja tarpukario ir pokario įvykių siejamų žmonių gyvenimo istorijas, palietusias kiekvieną iš jų asmeniškai. Perteikiant vienų šeimų džiaugsmus, o kitų tragedijas, spektaklyje „Lietaus žemė” plėtojamos XX amžiaus pirmosios pusės Lietuvos realijos. Apie šio laikotarpio kultūrą ir kasdienybę pasakojantis spektaklis priverčia į tam tikrą mūsų istorijos tarpsnį pažvelgti šiek tiek kitaip – ne kaip į datų ar faktų sąrašą, bet kaip į tikrų žmonių tikras gyvenimo istorijas, žmonių, kurių jausmai ir svajonės ne itin skyrėsi nuo mūsų.

   ATVIRO RATO teatro spektaklių pristatymą padėjo surengti Lietuvos Garbės konsulai Austrijoje Erich Wagner ir Ulrich Salburg bei Lietuvos Garbės konsulė Slovėnijoje Nevenka Leban Orešič.

   Naujienlaiškio prenumerata