Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AUSTRIJOS RESPUBLIKOJE, SLOVAKIJOS RESPUBLIKAI, SLOVĖNIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Löwengasse 47/4, 1030 Vienna, AUSTRIA

plačiau »

Tel. +43 1 718 5467;
Faksas +43 1 718 5469;
El. paštas

Kroatijoje sėkmingai įgyvendintas dar vienas Dvynių projektas

Sukurta 2016.12.15 / Atnaujinta 2016.12.15 17:10
   Kroatijoje sėkmingai įgyvendintas dar vienas Dvynių projektas
   Kroatijoje sėkmingai įgyvendintas dar vienas Dvynių projektas

   Gruodžio 14 d. Zagrebe įvyko baigiamasis trumpalaikio Dvynių projekto „Kroatijos SIRENE biuro steigimas: SIRENE operatorių ir Šengeno informacinės sistemos II galinių vartotojų pajėgumų stiprinimas“ renginys.

   Renginyje kalbėjęs Lietuvos Respublikos ambasados Austrijos Respublikoje Zagrebo skyriaus vadovas Donatas Žiugžda pasidžiaugė, kad šio projekto partnere buvo pasirinkta Lietuva bei padėkojo Kroatijai už parodytą pasitikėjimą ir Lietuvos Kriminalinės policijos biuro ekspertais ir jų sukaupta patirtimi. Jis kartu išreiškė viltį, jog per šį Dvynių projektą užsimezgę profesiniai ir asmeniniai tarpusavio ryšiai nenutrūks, o tik dar labiau sustiprins abiejų šalių partnerystę.

   Pasak renginyje kalbėjusio Kroatijos policijos generalinio komisaro pavaduotojo Zvonimiro Vnučeco, šis projektas buvo labai svarbus jo šaliai, siekiančiai įsilieti į Šengeno erdvę. Jis pažymėjo, jog norint efektyviai kovoti įvairaus pobūdžio nusikalstamumu yra būtina stiprinti tarptautinį policijos bendradarbiavimą. Primindamas, jog tai – jau antrasis Lietuvos įgyvendintas projektas Kroatijos vidaus reikalų srityje, Z. Vnučecas išreiškė įsitikinimą, jog ateityje abiejų šalių policijos pareigūnų bendradarbiavimas tik stiprės.

   Baigiamajame renginyje taip pat buvo pristatyti projekto darbai ir pasiekti rezultatai. Projekto ašimi tapo dešimtyje Kroatijos miestų surengti policijos pareigūnų mokymai, kurių metu jie buvo supažindinti su Šengeno informacinės sistemos funkcijomis, jos nauda bei praktiniais sistemos naudojimo aspektais.

   Naujienlaiškio prenumerata