Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AUSTRIJOS RESPUBLIKOJE, SLOVAKIJOS RESPUBLIKAI, SLOVĖNIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Löwengasse 47/4, 1030 Vienna, AUSTRIA

plačiau »

Tel. +43 1 718 5467;
Faksas +43 1 718 5469;
El. paštas

Informacija vairuojantiems

Sukurta 2015.02.20

Jeigu keliaudami praradote vairuotojo pažymėjimą ir/ar transporto priemonės registracijos liudijimą, nedelsiant  kreipkitės į artimiausią policijos įstaigą ir praneškite apie prarastą dokumentą. Policijos įstaigoje Jums bus išduota pažyma, patvirtinanti dokumento praradimą. Jeigu būtina tęsti kelionę, kreipkitės į Lietuvos Respublikos ambasadą Vienoje dėl konsulinės pažymos vietoje prarasto vairuotojo pažymėjimo ir/ar transporto priemonės registracijos liudijimo išdavimo.

Dokumentai naujam vairuotojo pažymėjimui išduoti Lietuvoje pateikiami VĮ „Regitra“ asmeniškai.

Jeigu pageidaujate pakeisti Lietuvoje išduotą vairuotojo pažymėjimą (taip pat pasibaigus jo galiojimo terminui ar jį praradus) į Austrijoje išduotą dokumentą, reikalinga kreiptis į Austrijos kompetentingą savivaldybės įstaigą pagal gyvenamąją vietą (Vienoje – Verkehrsamt (Führerscheinaustausch), Josef – Holaubek – Platz 1, 1090 Wien).

Lietuvos Respublikos Ambasada Vienoje gali tarpininkauti dėl pažymos gavimo iš VĮ „Regitra“ apie turimo (turėto) vairuotojo pažymėjimo duomenis. Ambasadai reikia pateikti:

SVARBU:

Pildant prašymą būtina nurodyti Austrijos kompetentingos įstaigos (kelių policijos), į kurią kreipiatės dėl dokumento išdavimo, tikslų adresą. VĮ „Regitros“ pažyma, išduota anglų kalba, bus siunčiama tiesiai šiai įstaigai.

Jeigu dėl šios pažymos pageidaujama kreiptis paštu, būtina sumokėti konsulinį mokestį pavedimu (žr. aukščiau) ir atsiųsti ambasadai:

Naujienlaiškio prenumerata