Paso arba ATK išdavimas/keitimas praradus asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus

Sukurta 2015.04.15

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti asmens tapatybės kortelės arba paso išdavimui/keitimui asmeniui, praradusiam asmens tapatybę patvirtinantį (-čius) dokumentą (-us):

  • Asmens tapatybę ir Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinantis dokumentas (Lietuvos Respublikos piliečio pasas, Lietuvos Respublikos pasas, Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė).
  • Siekiant nustatyti asmens tapatybę, jei prarastas vienintelis turėtas Lietuvos Respublikos pilietybę ir tapatybę patvirtinantis dokumentas, reikia pateikti kitą dokumentą, kuriame būtų asmens nuotrauka, pvz.: vairuotojo pažymėjimą, ar Valstybinio socialinio draudimo pažymėjimą, ar studento pažymėjimą, ar užsienio valstybės išduotą dokumentą: pasą, leidimą gyventi ar kt.
  • Gyvenamosios vietos deklaracija (jei gyvenamoji vieta užsienyje nebuvo deklaruota).
  • Pranešimas apie Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančio dokumento praradimą.
  • Jei pageidaujama asmens tapatybės kortelę arba pasą gauti paštu:
  • Prašymas dėl asmens tapatybės kortelės, paso ar voko su slaptažodžiu siuntimo.
  • Registruotas vokas už kurį sumokėta (2 vnt., jei prašoma ir voko su slaptažodžiu).
  • 100 eurų konsulinis mokestis už asmens tapatybės kortelės ar paso išdavimą/keitimą. Mokestis mokamas grynais ambasadoje pateikiant dokumentus arba pavedimu iš anksto.

50% konsulinio mokesčio lengvata taikoma vaikams iki 18 metų, taip pat asmenims, kuriems sukako senatvės pensijos amžius, nustatytas Lietuvos Respublikos valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatyme

Sąskaitos rekvizitai:

UniCredit Bank Austria AG
Empfänger: Botschaft der Republik Litauen, Wien
IBAN: AT49 1100 0012 1001 1100
BIC: BKAUATWW

Jūsų pageidavimu ambasada gali išduoti konsulinę pažymą, patvirtinančią, kad pateikėte dokumentus pasui pakeisti. Konsulinis mokestis už šios pažymos išdavimą yra 30 eurų.

SVARBU:

Dėl atvykimo datos ir laiko reikalinga registruotis iš anksto telefonu +43 1 710 9758 ambasados darbo valandomis. 

 

Naujienlaiškio prenumerata