Pažyma apie šeiminę padėtį

Sukurta 2015.02.20

Jeigu Lietuvos Respublikos pilietis nuolatos gyvena užsienyje ir yra deklaravęs savo išvykimą iš Lietuvos Respublikos, pažymą apie šeiminę padėtį jis gali gauti asmeniškai atvykęs ir pateikęs prašymą Lietuvos Respublikos ambasadoje Vienoje.

Dokumentai pažymai gauti: 

  • prašymas dėl dokumentų pareikalavimo, gavimo ir perdavimo;
  • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
  • 20 eurų konsulinis mokestis už dokumento pareikalavimą ir 20 eurų konsulinis mokestis jei prašoma pažymą patvirtinti „Apostille“. Mokestis mokamas grynais ambasadoje pateikiant dokumentus arba pavedimu iš anksto.

SVARBU:

Lietuvos Respublikos ambasada Vienoje gali išduoti konsulinę pažymą vokiečių arba anglų kalba, kurioje, remiantis  miesto (rajono) civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis nurodoma, kad pareiškėjui nėra kliūčių susituokti užsienio valstybėje pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus. Šios pažymos nereikia tvirtinti „Apostille“.

Dokumentai konsulinei pažymai gauti:

  • prašymas dėl konsulinės pažymos išdavimo;
  • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
  • 30 eurų konsulinis mokestis už konsulinės pažymos išdavimą. Mokestis mokamas grynais ambasadoje pateikiant dokumentus arba pavedimu iš anksto.

Sąskaitos rekvizitai:

UniCredit Bank Austria AG
Empfänger: Botschaft der Republik Litauen, Wien
IBAN: AT49 1100 0012 1001 1100
BIC: BKAUATWW

SVARBU:

Dėl atvykimo datos ir laiko reikalinga registruotis iš anksto telefonu +43 1 710 9758 ambasados darbo valandomis. 

Jeigu pageidaujama kreiptis dėl konsulinės pažymos gavimo paštu, būtina sumokėti konsulinį mokestį pavedimu (žr. aukščiau) ir atsiųsti ambasadai:

Naujienlaiškio prenumerata