Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AUSTRIJOS RESPUBLIKOJE, SLOVAKIJOS RESPUBLIKAI, SLOVĖNIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Löwengasse 47/4, 1030 Vienna, AUSTRIA

plačiau »

Tel. +43 1 718 5467;
Faksas +43 1 718 5469;
El. paštas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Sukurta 2015.02.20 / Atnaujinta 2016.05.10 14:44

Pagal Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymą, Lietuvos Respublikos piliečiai, išvykstantys iš Lietuvos Respublikos ilgesniam kaip šešių mėnesių laikotarpiui, per 7 darbo dienas iki išvykimo privalo deklaruoti savo išvykimą iš Lietuvos. Nepilnamečių vaikų gyvenamąją vietą deklaruoja jų tėvai, įtėviai ar globėjai.

Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie nėra deklaravę savo išvykimo iš Lietuvos, laikomi gyvenančiais Lietuvoje, todėl jiems taikomi reikalavimai (taip pat ir mokestiniai) pagal Lietuvos gyventojams taikomus įstatymus.

Lietuvos piliečiai, kurie iš Lietuvos išvyko trumpesniam kaip šešių mėnesių laikotarpiui, tačiau liko užsienyje ilgiau negu šešis mėnesius, gali gyvenamąją vietą deklaruoti Lietuvos ambasadoje Vienoje.

Išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaraciją Lietuvos ambasadai Vienoje asmuo gali pateikti ne tik asmeniškai, bet ir paštu. Jeigu deklaracija siunčiama paštu, kartu siunčiama galiojančio asmens dokumento duomenų lapo kopija.

Išvykimo deklaracijos formą siuntimui paštu rasite čia.

Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie naudojasi Lietuvos komercinių bankų internetinės bankininkystės sistemos paslaugomis, gali deklaruoti gyvenamąją vietą per elektroninės bankininkystės sistemą. Daugiau informacijos rasite „Elektroninės valdžios vartų" portale.

Gyvenamosios vietos deklaravimui ambasadoje pateikiamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas. Paslauga yra nemokama.

SVARBU:

Dėl atvykimo datos ir laiko reikalinga registruotis iš anksto telefonu+ 43 1 710 9758 ambasados darbo valandomis.

 

Naujienlaiškio prenumerata